Products tagged “SMC1000I-2UC”
SMC1000I-2UC
In stock
On sale
(146)
Text search
Categories
Categories
Uncategorized (1)
Accessories (0)
Computing (0)
Electricals (92)
jakemy (6)
Trunking (37)
Metal trunking (37)
PVC trunking (0)
UPS (49)
APC UPS (35)
Mecer UPS (14)
mercury UPS (0)
Networking (211)
Networking Accessories (8)
PDU (8)
Tenda (19)
Ubiquiti (184)
Ubiquiti AirFiber (21)
Ubiquiti airMAX (15)
Ubiquiti airMAX PowerBeam (3)
Ubiquiti EdgeMAX EdgeRouters (14)
Ubiquiti Point-to-Multipoint airMax Sector Antennas (19)
Ubiquiti RocketDish (3)
Ubiquiti UniFi Switch (18)
Ubiquity Edgeswitch (2)
Ubiquity POE Adapters (28)
Ubiquity Radio System (5)
Ubiquity UFiber (14)
Ubiquity UniFi Access Point (20)
Ubiquity Unifi Cable (12)
Ubiquity Unifi cameras (4)
Ubiquity Unifi NanoStation (6)
Phones (0)
printers (0)
security (0)
Tags
Tags
(16) GbE RJ45 ports (1)
(32) GbE (1)
(4) 1G SFP ports (1)
& 1 IEC Outlets (1)
10 way C13 Plug PDU (1)
1000VA AVR 230V (1)
1000VA Smart-UPS LCD 230V Interface Port(s) (1)
100Km+ Point to Point Radio – Complete Link (1)
100Km+ Point to Point Radio – Single Unit (1)
100mm Cable tray 4" cover (1)
100mm Trunking Knockouts (1)
150mm Cable Tray Cover (1)
150mm x 50mm Cable Tray (1)
150mm x 50mm trunking Inner & Outer Corner Bends (1)
18" x 18" Meter Box (1)
195W (1)
1Gbps+ (2)
200mm x 50mm Cable Tray (1)
200mm x 50mm trunking Inner & Outer Corner Bends (1)
2200VA LCD 230V (1)
230V (8)
230V AVR 4 Universal (1)
230V with Rail Kit (1)
230V with RailKit (1)
230V WITH SMART CONNECT (1)
250mm x 50mm Cable Tray (1)
250mm x 50mm Metal trunking (1)
250mm x 50mm trunking Inner & Outer Corner Bends (1)
2kva LCD (1)
2U (1)
2U Rack Mount 230V WITH SMARTCONNECT (1)
300mm Cable Tray Cover (1)
300mm x 50mm Cable Tray (1)
300mm x 50mm trunking Inner & Outer Corner Bends (1)
300mm x 50mm Trunking Knockout (1)
4800W Smart Online UPS (1)
4x Universal (1)
50mm x 25mm metal trunking (1)
6 way Uk plug PDU (1)